O MNĚ

DOMINIK NAVRÁTIL

Historie značky Dominik Navrátil nesahá daleko, možná proto se v designu a originalitě odlišuje od ostatních. Náš módní ateliér se zabývá převážně šitím svatebních a společenských šatů na míru. V posledních letech pravidelně představujeme v rámci módních přehlídek nové svatební, společenské i běžně nositelné kolekce. Úspěch zaznamenala i kolekce luxusního spodního prádla nebo kolekce něžných svatebních župánků. 


Ačkoliv má Dominik vystudovaný průmyslový design, jeho zájem ho táhl hlavně k módě. Vše začalo na střední škole, kde se pokusil ušít první šaty. Výsledek nedopadl úplně nejlépe. Vznikly tak velmi krátké, odvážné a v podstatě nenositelné šaty. 
Po prvotním neúspěchu se začal Dominik vzdělávat a učit se řemeslu. Jedny šaty střídaly druhé, až se nakonec dopracoval k nápadu, uspořádat první módní přehlídku. Celá kolekce byla ušita z jednoho materiálu. Z již recyklované netkané textilie. Dohromady bylo představeno 15 modelů, které sloužily jako manifest o budoucí udržitelnosti v módním průmyslu.

Nákupní košík